Контент для підлітків в Instagram і Facebook обмежуватимутьПісля того, як регулятори по всьому світу натиснули на гіганта соціальних мереж, щоб захистити дітей від шкідливого вмісту в його програмах, компанія Meta Platforms заявила, що приховуватиме більше вмісту від підлітків в Instagram і Facebook.

Про це повідомило видання Reuters.

Відтак, для того, щоб ускладнити підліткам натрапити на конфіденційний контент, такий як самогубство, самоушкодження та розлади харчової поведінки, коли вони використовують такі функції, як пошук і дослідження в Instagram, вони будуть розміщені в найбільш обмежувальних налаштуваннях контролю вмісту в додатках, а додаткові пошукові терміни будуть обмежені.

У компанії також заявили, що заходи, які, як очікується, будуть запроваджені протягом найближчих тижнів, допоможуть забезпечити більш "відповідний вікові" досвід.

Нагадаємо Мeta перебуває під тиском як у Сполучених Штатах, так і в Європі через звинувачення в тому, що її додатки викликають звикання та сприяють розпалу кризи психічного здоров’я молоді.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW