Загарбники погрозами заганяють до війська фермерів на поневолених територіях, - ГУР МОросійські окупанти усіма способами намагаються покрити  втрати свої військ чоловіками, які залишились на поневолених територіях.

Пр оце повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Зокрема, москва активізувала механізми примусової мобілізації в окупованих громадах Херсонської та Запорізької областей.

Нині чекісти особливу увагу зосередили на фермерах: по господарствах у низці населених пунктів росіяни розіслали письмові вимоги негайно стати на військовий облік усім чоловікам призовного віку.

У випадку невиконання директиви сільськогосподарські підприємства чи окремі фермери будуть каратись штрафами у 400 тисяч рублів (близько $4500), однак сплата цієї суми аж ніяк не гарантує уникнення від участі у війні проти України в лавах армії держави-агресора росії.

Ультиматуми, погрози та репресії щодо населення, яке залишається на поневолених українських землях ― системна злочинна політика москви.

Активізація примусової мобілізації, до якої нині вдаються росіяни на тимчасово окупованих територіях України, спричинена необхідністю покривати втрати особового складу, а також зниженням підтримки війни серед російського населення.

Оскільки кремлівські «технологи» наразі вважають за неможливе оголосити   масштабну хвилю мобілізації на росії, аби не погіршувати соціальний фон перед так званими «виборами путіна», чоловіче цивільне населення в окупації знову перебуває під хвилею тиску.

Під загрозою примусової мобілізації фактично перебувають усі чоловіки, віком від 18 до 65 років, а нерідко й 16-річні та 17-річні підлітки, яких москва так само заганяє до окупаційного війська.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW