На Миколаївщині внаслідок негоди повалено понад 300 опор електромережіСтаном на 10 січня у Миколаївській області енергетики продовжують ліквідовувати наслідки негоди.

Як повідомляє АТ "Миколаївобленерго", з вечора 9 січня до ранку поточного дня, заживлено більше 2 тисяч споживачів. Йдеться про електропостачання 14 населених пунтків та 7 частково.

Проте ситуація залишається складною на півночі та північному сході області:

- Ми фактично закрили питання по більшості районів. Але вкрай тяжкою залишається ситуація на півночі та північному сході області. Тут електромережі вже зазнали, без перебільшення, катастрофічних руйнувань –повалено понад 300 опор. І процес поки що не припинився – лінії і досі виходять з ладу. Аварійні бригади займаються відновленням мереж безперервно з вечора 7 січня, коли почалися перші відключення,- говориться у повідомленні. 

На "Миколаївобленерго" зазначили, що керівництвом Товариства організовано Штаб з ліквідації наслідків негоди, який також цілодобово моніторить ситуацію та оперативно узгоджує план дій для якнайшвидшого заживлення споживачів.

На Миколаївщині внаслідок негоди повалено понад 300 опор електромережі , фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW