На Житомирщині патрульні виявили в 3 чоловіків, ймовірно, наркотичні речовиниДнями, лише за одну добу, патрульні виявили в 3 чоловіків, ймовірно, наркотичні речовини.

Зокрема, на автодорозі М-06 Київ — Чоп, інспектори помітили підозрілого громадянина, який йшов дорогою хитаючись зі сторони в сторону.

Поспілкувавшись з останнім, патрульні вирішили провести поверхневу перевірку, під час якої, виявили шприц із рожевою речовиною та пігулки, зі слів чоловіка — наркотичної дії.

Два інші випадки трапилися у місті Житомирі, на вулицях Кибальчича та Святослава Ріхтера. Інспектори під час перевірки підозрілих осіб, виявили, ймовірно, наркотичні речовини.

Чоловіки нервували, намагалися якнайшвидше завершити спілкування з охоронцями порядку.

В одного громадянина патрульні виявили місткість із зеленою речовиною рослинного походження та зіп-пакет із білою порошкоподібною речовиною, в іншого — зіп-пакет із білою кристалічною речовиною, ззовні схожою на наркотичну.

В усіх випадках на місця подій, для подальшого з’ясування обставин та вилучення речовин, патрульні викликали слідчо-оперативні групи.

Друзі, якщо ви маєте інформацію про злочини, пов’язані з обігом наркотичних речовин, телефонуйте на лінію 102.

Патрульна поліція Житомирської областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW