Загарбники поширюють на окупованій території Запорізької області маніпуляції про удари РФ виключно по військовим об'єктамНа цьому тижні представники окупаційної влади у Запорізькій області активно поширювали заяви президента РФ щодо «терористичних» ударів ЗСУ.

Так, зрадник із Запоріжжя, що очолює комісію з питань «суверенітету, патріотичних проектів та підтримки ветеранів громадської палати РФ Володимир Рогов на однойменному телеграм-каналі зробив маніпулятивний допис з цитатами президента Росії під час зустрічі з пораненими військовослужбовцями у Підмосков’ї.

«Путин об обстреле Белгорода: То что произошло в Белгороде — это террористический акт.Мы конечно можем ударить по площадям и в Киеве, и в любом другом городе, я понимаю, у меня всё кипит, но что, нам нужно ударить по мирным? Нет, мы бьём по военным объектам, так и будем делать», - зазначається в дописі.

Це класична маніпуляція, адже російська армія неодноразово обстрілювала мирні міста по всій Україні. Руйнуванням піддаються житлові будинки та об’єкти цивільної інфраструктури по всій країні. Крім того, російська армія щодня б’є по прифронтових містах та селах, в тому числі у Запорізькій області, звичайною артилерією, яка теж не є високоточною зброєю, і в результаті постійно гинуть мирні жителі.

Усього із 24 лютого 2022 року по 24 вересня 2023 року ООН зафіксувала в Україні щонайменше 10 тисяч випадків загибелі цивільних людей, понад 560 з яких становили діти, а також більше ніж 18 500 випадків поранення цивільних, повідомила 21 листопада Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні.

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW