Згоріло 1,5 т кукурудзи та загинули літні люди: наслідки пожеж у Чернігівській областіНа Чернігівщині протягом минулої доби сталося 3 пожежі в житловому секторі та 1 на об’єкті, внаслідок якої згоріло 1,5 т зерна кукурудзи. А наступного дня (7 січня) в області горів будинок, в результаті чого загинуло 2 пенсіонера.

Минулої доби загоряння відбулися в Корюківському та Ніжинському районах, а також у Чернігові. Вогонь пошкодив 4 будівлі та 1,5 т кукурудзи.

Пожежа на об'єкті, Фото: ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Пожежа на об'єкті, Фото: ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Причинами виникнення пожеж стало необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів, а також відсутність іскрогасячого обладнання.

Вже наступного дня, 7 січня близько 9-ї години рятувальники отримали повідомлення про пожежу будинку в селі Архипівка Новгород-Сіверського району. На місце події одразу вирушила 1 одиниця спеціальної техніки та 5 ДСНСників.

Наслідки пожежі
Фото: ГУ ДСНС України у Чернігівській областіНаслідки пожежі
Фото: ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Пожежники ліквідували вогонь, але під час гасіння в одній з кімнат будинку виявили тіла чоловіка та жінки 1940 та 1930 років народження. Ймовірно, літні люди надихавшись продуктами горіння загинули на місці пригоди.

Причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW