Залужний висунув ультиматум депутатам щодо нового законопроекту про мобілізаціюВ обговоренні законопроекту про мобілізацію взяли участь представники силового блоку: голова Міноборони Рустем Умеров, головком ЗСУ Валерій Залужний та начальник Генштабу ЗСУ Сергій Шаптала. При цьому Валерій Залужний висунув депутатам ультиматум щодо мобілізації.

Про те, що відбувається за зачиненими дверима парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, де зараз без перебільшення вирішуються долі багатьох українців, розповіли у tsn.

Отже, головком Валерій Залужний має заперечення щодо окремих пунктів законопроекту. Зокрема, він категорично проти призову до армії кримінальних злочинців, які мають судимість та відбувають термін покарання. Він переконаний, що такі люди ЗСУ не потрібні і будуть лише баластом для військових підрозділів.

Але водночас Валерій Залужний наполягає на залученні значної кількості новобранців до українського війська. Тому без посилення мобілізації, яке буде чітко прописано у законі, ніяк не обійтися.

Серед головних аргументів головнокомандувача – додатковий призов у РФ. Росія вже призвала до свого війська 400 тисяч осіб, і до червня готує призов ще кількох сотень тисяч поповнення.

Головком вимагає від депутатів такого закону, який би дозволив і в Україні залучити потрібну кількість новобранців. В іншому випадку депутати та інші представники влади будуть змушені самі взятися за зброю.

"Ким мені воювати? Або звертатися до миру і там просити людей, або ви йдіть воюйте, якщо не забезпечите", - заявив Залужний депутатам.

Очевидно, після такого ультиматуму головкома народні обранці зроблять все задля посилення мобілізації серед простих українців.

До речі, вже сьогодні, 6 січня, розгляд законопроекту профільним комітетом Верховної Ради має завершитись. І вже, мабуть, з початку наступного тижня резонансний законопроект винесуть на обговорення парламенту. Депутати мають намір ухвалити закон 10 січня.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW