Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січняЦього року Чернігів вперше відзначив Водохреща 6 січня. Попри те, що богослужіння проходили лише у храмах, серед чернігівців знайшлися бажаючи скупатися в крижаній воді.

Для пірнання на міському пляжі «Золотий берег» облаштували ополонку. Також неподалік води встановили намет, де люди могли зігрітися чаєм та переодягнутися. Окрім цього, задля запобігання нещасних випадків і в разі чого надання допомоги, на місці чергували медики та рятувальники.

Як усе відбувалося, зафіксував фотограф порталу 0462.ua

Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січня (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-1Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січня (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-2Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січня (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-3Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січня (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-4Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січня (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-5Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січня (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-6Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січня (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-7Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січня (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-8Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січня (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-9Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січня (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-10Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січня (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-11Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січня (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-12Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січня (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-13Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січня (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-14Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січня (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-15Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січня (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-16Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січня (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-17Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січня (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-18Як чернігівці вперше пірнали в ополонку 6 січня (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-19

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW