У Львові стартувала програма лікування дітей із рідкісними генетичними хворобамиУ Львові в лікарні святого Миколая запустили спеціальну програму із лікування дітей із синдромом Алажиля. Це генетична хвороба, яка, серед іншого, знищує печінку.

Про це повідомили в Першому ТМО Львова.

Як йдеться у повідомленні, дітки із цією спадковою недугою народжуються з меншою кількістю жовчовивідних шляхів, через що жовч накопичується в печінці, спричиняє жовтяницю та рубцювання тканин.

«Орган працює все гірше і гірше, аж поки остаточно не відмовить. І тоді врятувати життя пацієнта із синдромом Алажиля може хіба що трансплантація печінки. Утім, цього можна уникнути. У світі вже з’явилися коштовні надсучасні ліки, що здатні зупинити розвиток цієї недуги. І тепер ними вперше лікуватимуть і в Україні», – йдеться у повідомленні.

У львівській лікарні програму лікування такого захворювання запустили завдяки словацькій компанії «BioMedika», яка виділила 240 тисяч доларів на забезпечення двох маленьких пацієнтів життєво важливими ліками Livmarli. Завдяки допомозі, в Україні шанс на порятунок отримали двоє дворічних дівчаток: Мілана з Чернігівщини та Каміла із Кропивницького. Через рідкісне генетичне захворювання вони не ростуть та не набирають вагу. Сповільнений і їхній психомоторний розвиток.

Читайте також: Відбулося 62 бойових зіткнення: яка ситуація на фронтіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW