Муніципальна служба правопорядку допомагає мешканцям Покровської громади евакуюватися до безпечних територійНа Донеччині триває евакуація цивільних мешканців регіону до безпечних територій країни. Перший потяг в цьому році вирушив 4 січня. Евакуйовані жителі Донеччини, які ним вирушили, мають можливість розселення на Житомирщині.

Муніципальна служба правопорядку допомагає мешканцям Покровської громади евакуюватися до безпечних територій, фото-1

Муніципальна служба правопорядку кожного разу здійснює заходи, щоб забезпечити ефективну евакуацію та допомогти мешканцям громади у переміщенні до безпечних місць.

Муніципальна служба правопорядку допомагає мешканцям Покровської громади евакуюватися до безпечних територій, фото-2

Всього за 2023 рік потягом було евакуйовано понад 10 тисяч осіб, третина з яких — мешканців Покровської громади.

За словами директора КП «Муніципальна служба правопорядку» Олександра Антипенко, протягом всього часу інспектори проводять контроль громадського порядку на залізничному вокзалі та надають посильну допомогу мирним жителям.

Муніципальна служба правопорядку допомагає мешканцям Покровської громади евакуюватися до безпечних територій, фото-3

«Допомагаємо мешканцям донести речі до поїзда, а також пильнуємо за дотриманням громадського порядку. У важкі моменти спільна справа для нас — це гарантія спокою і безпеки для кожного», — зазначив Олександр Антипенко.

Муніципальна служба правопорядку допомагає мешканцям Покровської громади евакуюватися до безпечних територій, фото-4

Нагадуємо, що евакуаційний процес передбачає спеціальний поїзд, який курсує раз на 8 днів у непарні числа. Для здійснення безкоштовної евакуації громадянам слід залишити заявку за телефоном 0-800-300-101.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW