The Telegraph: У ЗСУ готуються до нового наступу росіян на ХарківУ Збройних силах України готуються до нового наступу Росії на Харківщині, за деякими даними ЗМІ, можлива дата початку наземного наступу – 15 січня.

Про це повідомляє британське видання The Telegraph із посиланням на джерела, інформує "УП".

Близьке до ЗСУ джерело видання стверджує, що масовані російські удари по Харкову та населених пунктах навколо нього у четвер розглядаються як частина підготовки Росії до широкомасштабного наступу в найближчі тижні. Пізно ввечері в середу джерело видання заявило: "Цілий день на військових об'єктах по всьому регіону велися бомбардування перед наступом".

Місцеві підрозділи військової розвідки вважають, що російські війська можуть планувати подальше посилення повітряних атак на цих вихідних, 7 січня.

На думку джерела Thе Telegraph, незабаром після цього може розпочатися наземний наступ, можлива дата початку якого - 15 січня.

Водночас, як наголошує видання, західні аналітики зазначають, що на лінії фронту мало що змінилося, вона залишилася в основному статичною, а російські війська здійснюють лише спорадичні атаки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW