В Одеській області поліція ліквідувала масштабне підпільне виробництво хімічної продукції, - ФОТО, ВІДЕОНа Одещині поліція ліквідувала масштабне підпільне виробництво хімічної продукції світових брендів. Контрафактну побутову хімію порушники виготовляли та зберігали в орендованих складських приміщеннях та морських контейнерах. Збували гуртовими партіями по всій Україні. За результатами проведених заходів правоохоронці вилучили продукції на понад 10 мільйонів гривень.

Про це повідомили в пресслужбі ГУНП. 

Підпільні цехи функціонували на території Одеси та регіону. У ході слідства правоохоронці з'ясували, що організував незаконний бізнес 55-річний місцевий мешканець. Він залучив до протиправної діяльності бухгалтера, дизайнера та інших осіб, які забезпечували безперебійний процес виготовлення та збуту контрафактної побутової хімії.

Між учасниками угруповання були чітко розподілені ролі - одні забезпечували доставку сировини та тари для виробництва товару, контролювали та брали участь у процесі виготовлення, інші ж - вели фінансову документацію та безпосередньо займалися збутом мийних засобів.

Під виробничі цехи та склади зберігання правопорушники орендували приміщення та морські контейнери у промисловій зоні Одеси та Одеського району. Цехи обладнали усім необхідним для забезпечення повного циклу виробництва: сировиною для виготовлення, порошками, ароматизаторами, барвниками, фурнітурою, поліграфічною продукцією, місткостями для зберігання товару, а також устаткуванням для змішування компонентів. Виробничі потужності дозволяли виготовляти до 1000 пляшок різноманітних засобів.

Готову продукцію гуртові покупці мали змогу самостійно завантажити у виробничих цехах. Крім цього, фігуранти перевозили товар до орендованих складських приміщень, розташованих на території ринку, де вона зберігалася до моменту продажу. Вже звідти реалізовували контрафактну побутову хімію гуртом через мережі супермаркетів, на ринках, зокрема і власних точках, та гуртових базах по всій території України. Підпільний бізнес щомісяця приносив понад 500 000 гривень.

3 січня правоохоронці провели 20 обшуків за місцями виготовлення, зберігання та реалізації контрафактної побутової хімії, а також за місцями мешкання фігурантів та у транспортних засобах. Вилучили продукції на понад 10 мільйонів гривень, майже 630 000 гривень у різній валюті, бухгалтерські документи, рахунки-фактури, компʼютерну техніку, записи з рецептурними формулами та чорнові записи.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW