«Концентрації військових підрозділів ворога на кордоні не зафіксовано»: Синєгубов про можливий наступ росіян на ХарківГолова Харківської ОВА Олег Синєгубов прокоментував статтю британського видання The Telegraph щодо повторного наступу окупантів на Харків.

Це сталося під час брифінгу з журналістами.

«Концентрації військових підрозділів ворога на кордоні не зафіксовано.

Ворог дійсно здійснює безпрецедентні масовані обстріли населених пунктів поблизу кордону – Липці та сусідні села. За останні два дні війська рф випустили по цим населеним пунктам десятки ракет С 300. Зафіксовані влучання в житлові будинки, інші об'єкти цивільної інфраструктури.

Для того, щоб говорити про будь-який наступ чи плани ворога, він має сконцентрувати свої військові підрозділи в тому чи іншому напрямку. Наразі такої концентрації немає. Проте, ситуація може змінюватися щохвилини і ми, звичайно, уважно стежимо за цим.

Ми розуміємо, що ворог від своїх намірів щодо можливого відбиття територій, які він втратив восени 2022 року, а також щодо міста Харкова, не відмовився. Маємо бути готові завжди!», - підсумував Синєгубов.

Нагадаємо, що британське видання The Telegraph написало, що росія, можливо, готується до наступу під Харковом.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW