Прийняли пропозиції окупантів та «обійняли» правоохоронні посади: на Харківщині викрили двох колаборантів, - ФОТОНа Харківщині слідчі викрили двох колаборантів, які стали «правоохоронцями» при окупантах.

Куп’янська окружна прокуратура Харківської області заочно повідомила про підозру 22-річній жінці та 49-річному чоловіку за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України).

Одна з підозрюваних — мешканка с. Шипувате Великобурлуцької селищної ради.

За даними слідства, молода жінка погодилась на пропозицію окупантів та «обійняла» посаду «виконувачка обовʼязків слідчої слідчого відділу Управління внутрішніх справ військово-цивільної адміністрації Харківської області».

Новоспечена «слідча» виїжджала на місця подій та проводила попереднє слідство у кримінальних справах, що перебували у провадженні окупаційного правоохоронного органу.

Другий підозрюваний — житель м. Куп’янська.

Він, вступивши у змову з окупантами, погодився «обійняти» посаду «виконувач обовʼязків помічника начальника чергової частини - оперативного чергового Управління внутрішніх справ військово-цивільної адміністрації Харківської області».

До обов’язків чоловіка входили патрулювання та несення служби на блокпостах, облаштованих зс рф, прийняття і оформлення звернень, а також затримання та конвоювання незаконно затриманих громадян до окупаційного правоохоронного органу.

Свої обов’язки колаборанти виконували до деокупації району у вересні 2022 року.

Наразі підозрювані уникають зустрічі з українськими правоохоронцями, переховуючись від слідства.

Вирішується питання щодо оголошення їх у розшук.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW