В МВС назвали умови для мобілізації поліцейськихМіністр внутрішніх справ України Ігор Клименко запевняє, що поліцейські готові стати до зброї, якщо цього вимагатиме ситуація на фронті. Про це глава МВС сказав в ефірі інформаційного марафону.

"Якщо в країні буде ситуація розвиватися так, що необхідно буде стати до зброї, то ми готові це зробити", - наголосив Клименко.

Міністр повідомив, що на сьогодні в поліції служить 98 тисяч офіцерів та сержантів, з них - 35 тис осіб служать у Чернігівській, Миколаївській та інших прикордонних та прифронтових областях, де відбуваються активні бойові дії.

"В середньому, на 10 тисяч населення в Україні, до широкомаштабної війни, у нас було 23-26 працівників поліції. На сьогоднішній день на деокупованих територіях більше 100 працівників поліції, тому що режим набагато жорсткіший і набагато більше завдань", - відзначив Клименко.

За його словами, з початку повномаштабної війни поліція на 80% збільшила свій функціонал.

"Але ми не збільшуємо кількість поліцейських. Ми не збільшуємо набори до поліції, тому що ми розуміємо, що важко зараз країні", - сказав глава МВС.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW