У Запоріжжі діють 238 «Пунктів Незламності», де під час холодів можна зігрітися на підзарядити гаджетиЗ 7 по 9 січня у Запоріжжі очікується погіршення погодних умов, зниження температури повітря. Нагадуємо, що у разі необхідності запоріжці можуть скористатися можливостями "Пунктів Незламності", які створені у місті.  Тут можна зігрітися, випити гарячого чаю чи кави, підзарядити ґаджети та, за потреби, отримати першу медичну допомогу.

Про це повідомляється на сайті міськради, передає 061.

На сьогоднішній день у Запоріжжі діють 238 «Пунктів Незламності». Зокрема це 170 міських пунктів, що облаштовані на базі закладів освіти та культури. Також функціонують 9 стаціонарних та 8 мобільних пунктів ДСНС, 44 обласних пункти. Крім того, 4 пункти облаштувала АТ «Укрзалізниця» та 3 – Пенсійний фонд України.

«"Пункти Незламності" у разі необхідності повністю готові до комфортного розміщення людей. Вони оснащені альтернативними джерелами електроенергії та тепла, там створені необхідні запаси питної води, медикаментів тощо. Крім того, організовані кімнати для відпочинку мам з дітьми та людей похилого віку.  За потреби ви можете скористатися можливостями "Пункту Незламності", який розташований найближче до вашого будинку», - зазначили в міськраді.

Про роботу найближчих до вас "Пунктів Незламності" можна дізнатися у міському контакт-центрі "15-80".

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запорізькій області збільшилась кількість Пунктів незламності та матрезервів для ліквідації наслідків обстрілів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW