Спортивний Олімп - 2023: у Звягелі відзначили спортсменів та тренерівСпорт – це особлива нагода навчитись вірити в себе і ніколи не опускати руки, а тільки рухатись вперед.

Це самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя. Фізичне виховання – це здоров’я нації, а наша нація – незламна, у цьому переконався увесь світ.

Днями в Звягелі відбувся Спортивний Олімп – 2023, де відзначили спортсменів та тренерів громади. Про це інформує Звягельська міська рада.

Традиційно захід розпочався з Державного Гімну України та вшанування хвилиною мовчання наших Захисників та Захисниць.

Далі спортивну спільноту привітали міський голова Микола Боровець, заступниця міського голови Наталія Борис, т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тетяна Кравчук, начальник управління культури і туризму Олександр Широкопояс.

Представляючи спорт, ми з почуттям особливої гордості говоримо про високі спортивні досягнення наших земляків у 2023 році. Звягельські спортсмени, під керівництвом досвідчених наставників, цьогоріч радували нас перемогами на різних змаганнях. Своїми досягненнями та натхненною працею вони прославляють нашу область, вносять вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного, Олімпійського та Параолімпійського руху в Україні, примножують славні традиції українського спорту, зміцнюють авторитет нашої держави у світовому співтоваристві, відомі далеко за межами області і України. З гордістю говоримо й про здобуті найвищі нагороди на престижних міжнародних змаганнях – на Всеукраїнському, Європейському та Світовому рівнях.

У межах заходу 23 спортсмени та тренери отримали сертифікати на фінансове стимулювання за досягнення 2023 року, 143 спортсмени нагороджено відзнакою у номінації «Спортивний Олімп 2023».

Подякою управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту відзначили активних шанувальників спорту, небайдужих до проблем розвитку спортивної інфраструктури, організації спортивно-масової діяльності.

Немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя звягелян сприятиме оновленню нашого міста, здійсненню багатьох добрих справ та подальшому розвитку найкращих традицій.

Тож, спортивна спільното, нехай ваші досягнення та самовіддана праця і надалі примножують спортивну славу нашої громади!

Організатор заходу: управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

Окрема вдячність управлінню культури та туризму, ансамблю бального танцю «Грація», керівник Юрій Розбицький, студії сучасної хореографії «Angel-dance»,керівник Анастасія Михальчук,студії сучасного танцю "Stepbystep", керівник Альона Краля, студії східного танцю «Есін», керівник Надія Машковська, дитячому хореографічному колективу "Весельчата", керівник Дарія Шостак, Наталії Мінгалєєвій та Валерію Гладунову.

Більше фото – за посиланням на вбудований допис.

Управління у справах сім'ї, молоді

та спорту Звягельської міської радиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW