Миколаївщина готується до погіршення погоди - водіїв просять утриматися від поїздокМиколаївщина готується до можливого погіршення погодних умов у період з 7 по 9 січня.

Як прогнозують синоптики цими днями у зв'язку з впливом південного циклону та вторгненням холодного арктичного повітря з півночі Європи на території Миколаївської області та у  Миколаєві очікуються опади у вигляді дощу з переходом у сніг, сильний поривчастий вітер, ожеледиця, налипання мокрого снігу, утворення снігового покриву, хуртовини, а також різке пониження температури до позначок 8-13 градусів морозу. 

Складні погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи комунальних та енергетичних підприємств, порушень роботи транспорту на окремих ділянках доріг області. 

У зв’язку з цим Головне управління ДСНС України у Миколаївській області звертається до усіх громадян. За можливості утримайтесь від поїздок на дальні відстані в цей період, а тим, хто виїхав — будьте вкрай обережними.

Під час руху на транспорті, будьте обачними при проїзді мостів та естакад, відмовтесь від ризикованих маневрувань, у жодному випадку не перевищуйте швидкість, дотримуйтесь безпечної дистанції та правил паркування, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Крім того, пам'ятайте, що при сильних поривах вітру можливі випадки падіння дерев, ліній електропередач тощо, що становить небезпеку як для пішоходів, так і для водіїв.

 Перечекайте складні погодні умови вдома, а якщо негода все ж таки застала вас “зненацька” чи то в дорозі, чи далеко від свого помешкання, пам'ятайте, що в області у разі погіршення погодних показників функціонуватимуть Пункти Незламності, або, в разі виникнення позаштатної ситуації, ви можете звернутись по допомогу на гарячі лінії органів влади та місцевого самоврядування або до екстрених служб, в тому числі й на спецлінію 101. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW