У “Дії” тимчасово не працюватимуть деякі послуги: причина та строкиВ Україні у державному застосунку "Дія" тимчасово не працюватимуть послуги заміни посвідчення водія та перереєстрації автівок.

Про це повідомляє редакція сайту 0382 з посиланням на прес-службу "Дії".

В відомстві зазначають, що це пов’язано з заміною тарифів на адміністративні послуги для водіїв з 1 січня 2024 року.  

"З нового року підвищується вартість адмінпослуг для водіїв – таке рішення ухвалив уряд. Сервісному центру МВС потрібен час, щоби внести зміни. Тож пов’язані з ними послуги в "Дії" будуть тимчасово недоступні, а саме – заміна водійського посвідчення та перереєстрація авто", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вже за декілька днів водії знову зможуть отримувати послуги в кілька кліків.

У прес-службі закликали користувачів заздалегідь спланувати заміну водійських документів, а також купівлю або продаж авто.

Зазначимо, що з 1 січня 2024 року набере чинності постанова Кабінету міністрів щодо зміни до розміру плати за надання послуг Міністерства внутрішніх справ. Це призведе до значного подорожчання деяких послуг для водіїв. Так, з 29 грудня у “Дії” призупинили роботу адмінпослуг для водіїв. Зокрема, наразі недоступна заміна водійського посвідчення та перереєстрація авто. Це пов'язано зі збільшенням вартості адмінпослуги. 

Для сервісного центру потрібен час, аби внести у програму зміни. 

Якими будуть ціни з 1 січня:

  • видача посвідчення водія – 230 гривень;
  • прийняття теоретичних іспитів – 250 гривень;
  • прийняття практичних іспитів – 420 гривень;
  • реєстрація та перереєстрація транспортних засобів – 350 гривень.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW