Скільки громадян повернулися на Донеччину після евакуації 24 лютого 2022 рокуУ прифронтові райони Донеччини повертаються місцеві мешканці.

На Донеччину вже повернулися понад 220 тисяч громадян, які евакуювалися з 24 лютого 2022 року.

Про це повідомив заступник директора Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОВА Павло Челпих на брифінгу, повідомляє Укрінформ.

«На даний час, за нашими щоденними підрахунками, до Донецької області після евакуації в більш безпечні регіони назад повернулися 220,5 тисячі мешканців. У всіх різні причини повернення», - сказав Челпих.

Він додав, що після обстрілу Краматорського вокзалу у квітні 2022 року, люди почали масово виїжджати з регіону. Проте наразі до Краматорського району вже повернулося 128 тисяч громадян.

«Навесні кількість повернення збільшується. Вибачте, люди їдуть на свої городи, бо обов'язково треба посадити картоплю під бомбардуванням. Таке життя…», - заявив посадовець.

За словами Чеплиха, за весь час з початку повномасштабного вторгнення з Донецької області евакуювали 1,354 млн мешканців.

«Зараз, на сьогоднішній день, за статистикою, а статистику ми ведемо щоденно - голови громад звітують перед нами і узагальнюють її. І так, за оперативними даними, на даний час на території Донецької області знаходяться 525 тисяч мешканців», - нагадав Челпих.

Читайте також: 

  • Гроші та гуманітарна допомога: на що можуть розраховувати мешканці Донеччини після евакуації

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW