"Донецьктеплокомуненерго" повідомило про намір підняти ціну на теплоНа сайті Слов’янської військової адміністрації опублікували інформаційне повідомлення про намір встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються обласним комунальним підприємством «Донецьктеплокомуненерго».

Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» повідомило, що відповідно до Закону України №2479-IX від 29.07.2022, протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, забороняється підвищення тарифів на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) для населення, послуги з постачання теплової енергії для населення та постачання гарячої води для населення.

Hapaзі для населення застосовуються тарифи, що застосовувались станом на 24 лютого 2022 року.

Разом з цим, законодавством передбачено встановлення економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію та відповідні комунальні послуги.

У зв'язку iз змінами обсягів виробництва i споживання теплової енергії з метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів, ОКП «ДТКЕ» подало до Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військової адміністрації нову заяву та пакет документів щодо розрахунку зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії i постачання гарячої води на планований період з 01.10.2023 року по 30.09.2024 року.

"На виконання Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130, повідомляємо вас, що повна інформація щодо загального розміру планованого тарифу, його структури; обґрунтування необхідності встановлення тарифу, тощо, розміщена на офіційному сайті ОКП «ДТКЕ» (http://www.kpdtke.com.ua)", - йдеться в повідомленні.

Письмові зауваження та пропозиції можна надіслати до 08 січня 2024 року на адресу ОКП «ДТКЕ» (84307, м.Дружківка вул.Космонавтів, 39), електронну адресу: [email protected] або безпосередньо до Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військової адміністрації (84300, м.Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6).

При цьому, ще у серпні прем’єр-міністр Денис Шмигаль запевнив, що тарифи на тепло для людей в новому опалювальному сезоні залишаться без змін.

Читайте: Тарифи на тепло для споживачів у новому опалювальному сезоні залишаться без змін - Шмигаль

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW