На Рівненщині визначили найкращі спортивні громадиПід час урочистого заходу «Підсумки спортивного року на Рівненщині» назвали найспортивніші громади, а також оголосили переможців конкурсу «Кращі «Активні парки».

Про це повідомили в Рівненській ОВА. 

Так, кращими учасниками Всеукраїнських змагань стали Вараська та Городоцька громади. Найспортивнішими на обласному рівні назвали Корецьку (серед міських і селищних ТГ) та Олександрійську (серед сільських ТГ). Найкращі у юнацьких змаганнях стали Дубровицька та Олександрійська громади.

Загалом упродовж року управлінням у справах молоді та спорту ОДА спільно з територіальною організацією громадської організації «ВФСТ «Колос» у Рівненській області проведено 90 фізкультурно-спортивних заходів за участю сільських, селищних та міських громад.

Найактивнішими громадами та координаторами «Активних парків» на Рівненщині стали: 

1 місце – Степанська ТГ, координатор Сергій Гаврилюк;

2 місце – Малолюбашанська ТГ, координатор Богдан Гук;

3 місце – Каноницька ТГ, координатор Світлана Бондар. 

Загалом нині на 87 спортивних локаціях Рівненської області працює 82 координатора «Активних парків». Кожен з них забезпечений базовим комплектом спортивного інвентарю, а впізнати їх можна по стильному брендованому одягу. За 2023 рік в рамках президентського проєкту в області проведено понад 6,5 тис заходів, в яких взяло участь майже 100 тисяч краян. 

Лідерів «Активних парків» нагородили кубками, дипломами, спортивною та сувенірною атрибутикою. Також вони отримали пріоритетне право на проведення спортивного заходу в громаді комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради у 2024 році.

Нагадаємо, вже третій рік поспіль на Рівненщині реалізовується соціальний проєкт «Активні парки - локації здорової України». Це один з проєктів, що входить у загальнонаціональну програму Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». Його першочерговим завданням є залучення різних груп населення до рухової активності та фізкультурно-оздоровчих масових заходів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW