Покровська МВА долучилась до засідання Координаційного центру підтримки цивільного населенняПід головуванням заступниці очільника ДонОДА Юлії Костюніної відбулось засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення, участь в якому взяла заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо разом із начальницею Управління соціального захисту населення Іриною Бонзюх.

Доєднались до наради і представники міжнародних організацій, серед яких радниця з питань соціального захисту Саб-офісу УВКБ ООН у м. Дніпро Олександра Литвиненко, фахівчиня із негайного реагування регіонального офісу ЮНІСЕФ Марія Артанова, керівник відділу з надання надзвичайної допомоги у Східному регіоні (м. Дніпро) Філії організації «Людина в біді» в Україні Сергій Саєнко, які розповіли про плани щодо реалізації у 2024 році проєктів міжнародних гуманітарних організацій, спрямованих на підтримку постраждалого населення.

Покровська МВА долучилась до засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення, фото-1

На засіданні обговорили питання місцевих програм підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на 2024 рік. Керівниця Координаційного центру Юлія Костюніна підбивала підсумки заслуховування керівників військових адміністрацій населених пунктів Донецької області та визначала перспективи розвитку імплементації місцевих програм на наступний рік.

Представники Марʼїнської МВА, Маріупольської міської та Нікольської селищної рад поділилися досвідом роботи місцевих органів влади з підтримки та інтеграції ВПО.

Покровська МВА долучилась до засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення, фото-2Покровська МВА долучилась до засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення, фото-3

Своєю чергою, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо відзначила активну роль місцевих органів у вирішенні соціальних та гуманітарних питань.

Покровська МВА долучилась до засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення, фото-4

«Наша громада завжди сприяє вирішенню нагальних потреб та продовжує активно підтримувати тих, хто постраждав внаслідок війни. Важливо зауважити, що в цей час міська влада надає значну допомогу мешканцям, які змушені були переміститись у безпечні міста. У нас створені гуманітарні хаби, де люди на постійній основі отримують різносторонню допомогу. Це і видача продуктових наборів, засобів особистої гігієни, непродовольчих товарів, надання соціальних та адміністративних послуг. Спільно, командою, ми докладаємо зусиль, щоб зробити життя мешканців та гостей громади кращим у цей важкий період», - зазначила Наталія Іваньо.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW