«У Конотопі було 5 прильотів»: міський голова проінформував про ситуацію у громадіОчільник Конотопської громади Артем Семеніхін записав відеозвернення до конотопців, у якому провідомив про ситуацію у місті станом на ранок.

Зокрема зазначив, що до медзакладів міста звернулося троє мешканців громади, які отримали поранення внаслідок російської агресії.

«Постраждалих у нас зараз троє. Двоє людей було госпіталізовано, їм вже надана перша медична допомога. Отримали вони травми через розбите скло від вибухової хвилі. Це двоє працівників СТО і одна людина сама звернулася через порізи», – розповів Артем Семеніхін, пише konotop.in.ua.

Також очільник громади зазначив, що в місті є багато вибитих вікон та дверей. Міський голова закликав людей нічого не чіпати допоки не задокументують факт обстрілів правоохоронці. Вони мають розпочати свою роботу одразу після відбою повітряної тривоги.

«До моменту поки правоохоронні органи не задокументують кожну квартиру, кожне вікно, нічого рухати не можна. Самостійно робити нічого не можна. Комунальні служби будуть встановлювати плівку і фанеру в тих квартирах впершу чергу де лежачі хворі та де є діти. Ресурс фанери та плівки у нас на даний момент є», – додав він.

Також у Конотопі наразі є кілька пошкоджених котелень, але пошкодження не критичні. За словами Артема Семеніхіна збою у системі теплопостачання немає. Сьогодні впродовж дня всі пошкодження мають ліквідувати.

«Пошкоджена система управління мережею вуличного освітлення. Якщо ви будете бачити, що десь горить світло на вулиці вдень- не звертайте на це увагу, це працюватимуть фахівці. У нас працюють усі фахівці. В місцях прильотів перекрито рух. Прошу це врахувати, зокрема, мікрорайон «Сім вітрів».

Також постраждалим від удару нададуть роз’яснення куди звертатися, щоб отримати допомогу. На завершення звернення Артем Семеніхін закликав містян не викладати фото та відео з місць прильотів.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW