Масова атака ворога на Львів: що відомоСьогодні Львів зазнав масової атаки російськими дронами і ракетами. Є кілька влучань по цивільних об'єктах, кілька постраждалих та один загиблий.

Як повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, під час першої повітряної тривоги було влучання в обʼєкт критичної інфраструктури. Попередньо ніхто не постраждав.

За півтори години почалась друга повітряна тривога, під час якої у Львові було чутно кілька вибухів. Вибуховою хвилею пошкоджено житлові будинки. Є постраждалі: четверо людей з легкими травмами доставлені до лікарні святого Луки. Пошкоджено три школи та дитячий садочок. На місці працюють всі необхідні оперативні служби.

Також відомо про одного загиблого чоловіка, в дім якого потрапив уламок ракети.

Через ворожий обстріл була перекрита вул.Стрийська на ділянці від Автовокзалу до вул.Наукової. Частина громадського транспорту курсувала зі змінами. Станом на зараз вулицю відкрили для руху, міські автобуси та тролейбуси курсують за звичними маршрутами.

Голова Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, що кількість постраждалих через ракетний удар зросла до 13. Четверо з них госпіталізували. 

Станом на цю годину відомо про часткові руйнування у 13 житлових багатоповерхівках та двох школах. Багато пошкоджених автомобілів.

Станом на 10:35 кількість постраждалих у Львові зросла до 15.

ʼЧитайте також: У Львові пролунали потужні вибухи: є влучання у житловий будинокAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW