На Звягельщині чоловік зберігав у шафі мисливську зброю, патрони та порохДнями у домівці 47-річного мешканця Баранівської громади оперативники Звягельського райвідділу поліції провели санкціонований обшук, попередньо отримавши інформацію, що він може зберігати зброю. І виявили у шафі більш ніж сотню різнокаліберних патронів, незареєстровану мисливську гладкоствольну зброю, порох. Про таке інформує Звягельський районний відділ поліції.

Знайдену зброю і боєприпаси вилучили та відправили на експертизу.

– Досудове розслідування проводиться за ознаками кримінального діяння, передбаченого ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України, – йдеться у повідомленні.

Чоловіку загрожує позбавлення волі на термін від 3 до 7 років.

Поліція нагадала, що вибухові речовини, зброю, боєприпаси без передбаченого законом дозволу зберігати не можна. Якщо перелічене дісталося у спадок чи знайдено, слід звернутися до поліції для безпечного його вилучення. Особа, яка добровільно здала органам влади зброю, вибухові речовини, бойові припаси, вибухові пристрої не підлягає кримінальній відповідальності (частина 3 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України).

Мисливську ж зброю можна законно зареєструвати, звернувшись у територіальний підрозділ поліції до працівників з контролю за обігом зброї.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW