Як уникнути вручення повістки на вулиці: важлива інформація для військовозобов'язаних українцівВ Україні співробітники ТЦК можуть виписувати і вручати повістки в будь-яких громадських місцях, на вулицях, блокпостах. Не видаватимуть повістки лише за однієї важливої умови – наявність при собі військово-облікових документів.

Про це розповів речник Сухопутних військ Володимир Фітьо в ефірі національного телемарафону, пише ТСН.

Якщо у вас є із собою документи і військово-обліковий документ, то до вас питань не буде. Це більше стосується тих, хто уникає постановки на військовий облік, - пояснив Фітьо.

Крім того, представник Сухопутних військ зазначив, що отримання першої повістки не означає відправлення на фронт. Насамперед це – запрошення до ТЦК з метою уточнення облікових даних. Після цього громадяни проходять медичний огляд.

Друга повістка виписується, за словами Володимира Фітьо, якщо немає підстав для відстрочки і професія затребувана на даний час. Тоді відбувається направлення до навчального центру.

Мінімальний термін навчання – місяць, після чого відводиться два тижні на злагодження підрозділу, розповів представник Збройних Сил. У деяких випадках, коли професія складніша, на навчання відводиться два-три місяці, причому воно може проводитися за кордоном.

Після цього тільки ви вирушаєте до військової частини. Перша повістка - це не відправлення на війну, - заявив Володимир Фітьо.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW