Вакансії Миколаїв: підприємства міста пропонують роботуВакансії Миколаїв

У Миколаєві деякі підприємства шукають працівників. Редакція 0512 пропонує  ознайомитись зі свіжими вакансіями. 

ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" запрошує на роботу слюсаря з ремонту автомобілів. Кандидат повинен мати повну загальну середню освіту та професійно-технічну освіту без вимог до стажу роботи або повну загальну середню освіту та професійну підготовку на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря з ремонту автомобілів 2 розряду – не менше 1 року. 

В обов'язки працівника входить: виконання робіт з розбирання автомобілів; ремонт, складання вантажних автомобілів, легкових автомобілів, автобусів; ремонт, складання, регулювання та випробування складових одиниць та агрегатів середньої складності із заміною окремих частин і деталей; виконання кріпильних робіт відповідальних різьбових з’єднань при технічному обслуговуванні із заміною зношених деталей та ін.

Підприємство забезпечує: офіційне працевлаштування; гідну заробітну плату; соціальні гарантії.

Деталі за телефоном відділу кадрів: +380503155608.

Також ОКП "Миколаївоблтеплоенерго"пропонує роботу машиніста крана автомобільного. Кандидат повине мати фахову освіту, досвід роботита бажання працювати. 

Серед обов’язків: керування автомобільним краном під час монтажних робіт, робіт з навантажування, розвантажування, переміщення елементів будівельних конструкцій, технічне обслуговування крана, участь у його плановому ремонті тощо. 

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу кадрів: +380503155608.

ПрАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ» запрошує приєднатися до команди:

  • вантажника;
  • тракториста;
  • машиніста екскаватора одноківшевого;
  • водія автотранспортних засобів.

Компанія забезпечує: медичну страховку; офіційне працевлаштування;  конкурентну заробітну плату; сприятливі та безпечні умови праці; кар'єрне та професійне зростання; оплачувані відпускні та лікарняні.

Резюме можна надіслати на електронну пошту [email protected] або дзвоніть за телефоном (0512) 58-33-46.

КП "Миколаївпастранс" запрошує на роботу водіїв категорії Д.

Підприємство забезпечує: офіційне працевлаштування; графік роботи згідно із законодавством України; гідну заробітну плату; соціальні гарантії.

Пишіть нам на електронну адресу: [email protected] або дзвоніть за телефоном 0507680483AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW