На Житомирщині ще одна сім’я отримає компенсацію на придбання житлаРішення про прийняття субвенціїї з державного бюджету на придбання житла ВПО-учаснику бойових дій прийняла сесія міської ради.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

«У нас є черга ВПО- учасників бойових дій, які мають право на грошову компенсацію для придбання житла. Сьогодні скликали позачергову сесію, бо отримали 1 млн 644 тис. грн субвенції. І треба рішенням сесії прийняти цю субвенцію, внести зміни в цільову програму соціального захисту, щоб ще у однієї сім'ї військовослужбовця була можливість купити житло»,— говорить міський голова Сергій Сухомлин.

Директорка департаменту соціальної політики Вікторія Краснопір розповідає, що загалом у Житомирі була сформована потреба на придбання житла 19-тьом людям з числа внутрішньо переміщених осіб -учасників бойових дій на загальну суму 37.7 млн грн. «З урахуванням сьогоднішньої суми у нас протягом року було виділено кошти на закупівлю житла 9-тьом особам на суму 19 млн грн», — говорить вона.

Зі слів Вікторії Краснопір, також цього року вже надано компенсацію на придбання житла. 26-тьом родинам загиблих учасників війни та військовим з інвалідністю першої та другої групи.

Крім того, цього року кошти для придбання житла отримали особи, які воювали на території інших держав. «Протягом року виділено 17 млн грн на придбання житла воїнам-афганцям . За ці кошти житло змогли придбати 9-ть родин», - розповідає Вікторія Краснопір.

Довідково:

Видача компенсації на придбання житла відбувається за наступним алгоритмом: 

  • 1. За наявності підстав стати на квартирний облік. Це можна зробити у відділі по обліку та розподілу жилої площі Житомирської міської ради (майдан ім. С.П.Корольова,4/2, каб. №112).
  • 2. Звернутися до департаменту соціальної політики міської ради (площа Польова, 8, подати заяву й надати документи, які визначені відплвідними постановами уряду.

Виділення грошової компенсації здійснюється відповідно до розпорядчих документів держави ,спрямовує кошти Міністерство ветеранів. Розподіл субвенції здійснюється цільовим спрямуванням у порядку черговості.

Житомирська міська рада

На Житомирщині ще одна сім’я отримає компенсацію на придбання житла, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW