Про роботу впродовж року звітують звягельські патрульні поліцейськіСектор реагування патрульної поліції — підрозділ, який забезпечує оперативне реагування на повідомлення про події, у межах компетенції здійснює їх розгляд, проводить превентивну роботу з населенням, а також патрулює вулиці населених пунктів.

Упродовж року інспектори Звягельського райвідділу та підпорядкованих підрозділів склали майже 28,5 тисяч адміністративних матеріалів, серед яких 840 - керування транспортними засобами громадянами у стані сп’яніння (ст. 130 КУпАП), з них 18 поліцейські виявили лише минулого тижня.

Так, днями на одній із вулиць райцентру правоохоронці помітили автомобіль «Volkswagen», водій якого порушив Правила дорожнього руху. Під час спілкування з 53-річним місцевим жителем поліцейські з’ясували, що він нетверезий, та запропонували пройти чоловіку відповідне освідування на місці. Результат – 3,6 проміле алкоголю в крові. Відтак інспектори задокументували вказане правопорушення, а зібрані матеріали направили до суду для прийняття рішення.

Окрім того, правоохоронці оформили 269 дорожньо-транспортних пригод без потерпілих, що стались на автошляхах Звягельщини (ст. 124 КУпАП), виявили 1632 порушника серед пішоходів (ст. 127 КУпАП) та задокументували 2411 випадків керування транспортними засобами без відповідних документів (ст. 126 КУпАП).

Поліцейські щоденно працюють з громадянами, які перебувають на обліках райвідділу, а також припиняють факти вчинення родинних дебошів.

Відтак з початку року поліцейські склали майже 700 протоколів за порушення правил адміністративного нагляду (ст. 187 КУпАП) та 1,5 тисячі – за вчинення домашнього насильства (ст. 173-2 КУпАП).

Упродовж року до Звягельського районного відділу поліції та підпорядкованих територіальних підрозділів (м. Баранівка та смт Ємільчине) надійшло понад 22 000 повідомлень громадян, майже кожне з них опрацьовували поліцейські сектору реагування патрульної поліції. Проте трапляються й випадки, коли інформація, викладена у зверненнях, не знаходить свого об’єктивного підтвердження. Так, за поточний рік правоохоронці винесли 850 постанов за ст. 183 КУпАП відносно заявників, які здійснили хибні повідомлення.

Також упродовж року поліцейські розкрили 170 злочинів, серед яких незаконне поводження з наркотичними речовинами, крадіжки, нанесення тілесних ушкоджень, підробка документів та інші.

Нерідко під час несення служби інспектори й допомагають жителям громад.

Днями до поліції зателефонувала схвильована жінка, кондукторка одного з рейсових автобусів м. Звягеля. Вона розповіла, що у транспортному засобі перебуває хлопчик, який каже, що загубився та не знає, як потрапити додому. Тож за вказаною адресою виїхали правоохоронці.

Під час спілкування з 8-річним хлопчиком поліцейські з’ясували, що він їхав до батька, проте пропустив потрібну зупинку й розгубився. Тож інспектори встановили, де проживає хлопчик, відвезли його додому та передали матері. Жінка щиро подякувала за вчасну допомогу.

Звягельський районний відділ поліціїAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW