У Полтаві презентували перший в області Агрокластер, який залучатиме інвесторів та розвиватиме місцеву агросферу26-го грудня у Полтаві презентували перший в області Агрокластер. Він стане платформою для залучення інвесторів, грантових коштів, для супроводу проєктів, а також як допомога у поточній роботі аграріям.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Сьогоднішній захід близько 100 представників громад, державних установ, галузевих громадських організацій, субʼєктів господарювання, торгових мереж і компаній. Вони обговорили проблемні питання та пріоритетні напрями розвитку агросфери області.

У Полтаві презентували перший в області Агрокластер, який залучатиме інвесторів та розвиватиме місцеву агросферу, фото-1

Серед важливих питань робити кластеру – євроінтеграція, екологія, енергозбереження, відновлення територій, підтримка військових.

У Полтаві презентували перший в області Агрокластер, який залучатиме інвесторів та розвиватиме місцеву агросферу, фото-2

Партнерами кластеру виступлять ОВА, громади, Полтавський державний аграрний університет, центр зайнятості, Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Нагадаємо, що на Полтавщині хочуть побудувати сміттєпереробний завод й полігон для твердих побутових відходів.

Стежте за цікавими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW