Бюджет Чернігова-2024: чи встигнуть прийняти до Нового року?У вівторок, 26 грудня, на загальноміській нараді в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако розповів про ситуацію з прийняттям бюджету міста на наступний рік.

За словами очільника міста, міська рада ще 4 грудня передала до міської військової адміністрації (яка має затверджувати подібні фінансові рішення) проект бюджету, але лише вранці 26 грудня отримала перші пропозиції від МВА. У міській раді планують оперативно опрацювати ці пропозиції й ще до Нового року винести проект бюджету на розгляд депутатів міської ради:

-Ми не будемо затягувати час. День робочий сьогодні, максимум – завтра до обіду, має бути опрацьований проект змін. Треба подивитися пропозиції, які надіслали, тому що нам треба буде зменшувати видатки по окремим галузям. В середу в обід проект рішення має бути оприлюднений, - розповів Олександр Ломако. – До кінця року, за будь-якого сценарію, бюджет міста на 2024-й рік має бути затверджено. Ми оперативно опрацюємо всі зауваження, всі пропозиції. Оприлюднимо у середу, у четвер – затвердимо. Такий план.

При цьому, за словами Олександра Ломаки, у наступному році значно зменшаться розходи на прибирання міста, спорт та культуру. Тим не менш, в.о. мера пообіцяв, що бюджет буде збалансованим:

-Баланс – буде. Буде й напрямок ЗСУ суттєво наповнений, - підкреслив Олександр Ломако.

Нагадаємо, також про необхідність скликання сесії для затвердження бюджету заявив очільник міської військової адміністрації Дмитро Брижинський.

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа групаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW