Україна знищила російський десантний корабель "Новочеркаськ": що відомо про події в КримуУ ніч на 26 грудня, близько 02:30, тактична авіація Повітряних Сил атакувала крилатими ракетами російський великий десантний корабель Чорноморського флоту «Новочеркаськ». Атака пройшла успішно.

Жителі Криму почали писати у місцевих пабліках про вибухи у районі порту Феодосії, після чого у небі з'явилися сліди диму. Окрім цього, раніше було тимчасово перекрито рух Кримським мостом.

Незабаром інформацію про ураження великого десантного корабля «Новочеркаськ» підтвердив очільник Повітряних сил ЗС України Микола Олещук.

«А флоту на Росії стає все менше! Цього разу услід за флагманом ЧФ РФ – крейсером «Москва», прямує великий десантний корабель «Новочеркаськ», - написав він.

Опозиційні кримські медіа пишуть, що було знищено судно, яке привезло до окупованого півострова боєприпаси з Ірану.

Внаслідок вибуху у місцевих вибило вікна у під’їздах та будинках, а в магазинах зруйнувало вітрини. Понад 350 людей евакуювали. Також окупаційній владі довелося змінити рухи поїздів та електричок, оскільки постраждав місцевий вокзал. Площа пожежі у порту склала понад 1000 метрів.

Російське медіа «Інтерфакс» з посиланням Дмитра Пєскова, інформує, що міністр оборони Росії Шойгу вже доповів Путіну про події у Феодосії.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW