Мешканка Закарпаття надіслала подарунки всім дітям деокупованого села на ХарківщиніЯк розповідає сайт Закарпаття24, посилаючись на видання Слобідський край, Галина Гайналій, уродженка села Співаківка Оскільської громади Ізюмського району Харківської області, понад три десятиліття проживає в Закарпатській області.

Однак вона добре обізнана з тим, що довелося пережити її землякам під час окупації, особливо дітям. До Дня Святого Миколая вона кожній дитині села надіслала подарунок.

– Наша землячка ніколи не поривала зі своєю малою батьківщиною. Бути в курсі місцевих подій їй допомагає те, що в соцмережах вона приєдналася до груп «Співаківська сільська бібліотека» та «Співаківський сільський клуб». Саме в цих групах я висвітлюю важливі події з життя нашого села, округу, громади. Звідти вона й довідалась, що актив села за власні кошти готує подарунки дітям, і вирішила допомогти,  – розповіла виданню бібліотекар Співаківської сільської публічної книгозбірні Надія Степанян.

Мешканка Закарпаття надіслала подарунки всім дітям деокупованого села на Харківщині, фото-1

Рішення дружини подарувати маленьким співаківцям свято підтримав і її чоловік пан Василь. Спершу подружжя запросило список дітей, які сьогодні проживають у селі. Пані Надія виконала їхнє прохання. До списку увійшли усі чотирнадцять дітей у віці від нуля до чотирнадцяти років. Для кожної дитини був сформований подарунковий пакет з іменною листівкою всередині з побажанням від Миколая-Чудотворця. Подарунки надійшли поштою.

– У подружжя Гайналій – четверо своїх дітей, а вони ще й дітям усього нашого села допомагають, – зазначає пані Надія.

Мешканка Закарпаття надіслала подарунки всім дітям деокупованого села на Харківщині, фото-2

Читайте також: на автодорогах державного значення на Закарпатті працює 20 одиниць техніки

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW