Рівне схилило голову в пошані до Героя-полковникаСьогодні Рівне попрощалося із захисником, який все своє життя присвятив обороні рідної країни та її народу.

Рівне схилило голову в пошані до Героя-полковника, фото-1

Про це повідомили в Рівненській міській раді.

Ігор Приходько народився 29 жовтня 1978 року у селі Рудка-Червинська Камінь-Каширського району на Волині. Усе своє життя він присвятив військовій справі. Спершу навчався у Києві, а за тим у Житомирі. Згодом доля привела його на службу у Рівне.

“Військова служба, армія, захист свого народу та країни — це був сенс його життя. Він практично увесь час проводив саме там — був відданий Збройним силам. Рано йшов і пізно повертався, постійно був на службі. На інші захоплення практично не мав часу,” - розповідає дружина нашого захисника Марія.

Перший бойовий досвід Ігор здобув під час антитерористичної операції. З перших днів у 2014 році ніс службу в місцях активних бойових дій. Дружина пригадує, що за перший рік чоловік лише раз приїхав у коротку відпустку, і знову повернувся у зону бойових дій.

“Потім він також періодично перебував там, аж поки не пішов на пенсію. Проте із початком повномасштабного вторгнення не вагався і хвилини. В перший день йому зателефонували й Ігор повернувся на службу. Це було його покликання — захищати свою країну,” - продовжує Марія.

Добрий та ласкавий чоловік, люблячий батько дворічного синочка не розповідав рідним про військові будні та всі ті жахи, які довелося побачити на самісінькому “нулі”. Він оберігав їх від цього. Так само рідко говорив і про самопочуття. Та у квітні здоров’я Ігоря різко погіршилося, тож довелося змінити однострій та лікарняні палати.

І хоч наш захисник прагнув уникати розмов про хворобу, вона, на жаль, виявилася сильнішою. 45-річний полковник Ігор Приходько помер у лікарні Рівного 22 грудня 2023 року...

Поховають Героя на кладовищі “Нове”...AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW