У Житомирі відбулося засідання круглого столу “Молодь і державна служба”“Професії державної служби, як і всі інші сфери нашого життя, зазнають кардинальних змін і фундаментальних трансформацій”, “Наскільки в наш час важливо зберегти кадровий ресурс публічної служби та підсилити державний апарат”.

Про це інформує Житомирська обласна військова адміністрація.

Ці та інші питання розглянули учасники круглого столу “Молодь і державна служба”, що відбувся днями в приміщенні Житомирської обласної військової адміністрації та одночасно представники територіальних громад області могли долучитися онлайн.

Відкрила зустріч заступниця начальника Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА Людмила Гуменна.

Під час заходу молодь з вищих навчальних закладів мала змогу прослухати заступника начальника Західного міжрегіонального управління НАДС у Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій та Чернівецькій областях Володимира БРАЖЕВСЬКОГО, який висвітлив тему «Професійна державна служба – пріоритет часу».

Начальниця Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради – Ірина КОВАЛЬЧУК, поділилася успішним кейсом “Школа місцевого самоврядування”, яка проходить вже 10 років в Житомирській територіальній громаді.

Голова молодіжної ради при Житомирській ОВА – Дмитро ТКАЧУК, розповів про те як молодь може посилити державну службу.

Доцент, к.е.н. «Поліського національного університету» – Оксана МОСІЄНКО, розкрила тему «Кар’єра молоді в державній службі: сучасні тенденції».

Професор кафедри права та публічного управління Житомирського державного університету імені Івана Франка, доктор наук з державного управління, державний службовець категорії «А» – Василь КУПРІЙЧУК, висвітлив питання «Професійна фаховість державних службовців у воєнний та післявоєнний час».

Довідково. Захід організували Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА та Західне міжрегіональне управління – НАДС – Відділ у Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій та Чернівецькій областях.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW