У Дніпрі прогримів потужний вибух: що відомо станом на заразТриває шістдесят сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Війська рф продовжують тероризувати мирне населення Дніпропетровщини. Під час останньої повітряної тривоги пролунали вибухи у Дніпрі. 

Про це повідомляє редакція сайту 056.

У Дніпрі пролунав вибух після оголошення повітряної тривоги. Повітряні сили повідомили про крилату ракету в бік Дніпра.

“Дніпро – в укриття!”, – повідомили повітряні сили. До цього вони попереджали, що спостерігається активність ворожої тактичної авіації на південно-східному напрямку. Також існувала загроза застосування авіаційних засобів ураження. 

Як стало відомо після відбою повітряної тривоги, в Дніпровському районі Дніпропетровської області підрозділом Повітряне командування "Схід" знищено керовану авіаційну ракету Х-59. До двох БпЛА надодачу. Дякуємо нашим оборонцям неба.

Змушені вкотре нагадати, що надмірна інформаційна увага шкодить Силам оборони України. 

Звертаємось до цивільного населення, журналістів та лідерів громадської думки: ми воюємо проти підступного ворога, що аналізує наше інформаційне поле з надією отримати відомості, які допоможуть йому в ході війни проти України.  

Тому, перед тим, як щось публікувати, просимо зважити всі ризики, щоб не допомагати ворогу отримати візуальне підтвердження ураження цілей чи здійснити їх дорозвідку.  

Закликаємо не поширювати жодної інформації про роботу підрозділів протиповітряної оборони. 

Дотримуйтеся простих правил оприлюднення інформації:  

  • Не транслюйте переміщення військової техніки  
  • Не знімайте місця обстрілів та роботу ППО  
  • Очікуйте на офіційні коментарі військового командування  
  • Ретельно перевіряйте інформацію через офіційні джерела  

Не ставайте інструментом у руках ворога. Працюйте на державу, а не проти неї. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW