30 сімей військовослужбовців з Рівненщини отримали кошти на квартириЦьогоріч 30 сімей військовослужбовців з області отримали кошти на нові квартири.

Про це повідомив в.о. начальника Рівненської ОВА Сергій Подолін та нагадав, що днями в область надійшла додаткова субвенція з державного бюджету в сумі 1,6 млн грн.

"Завдяки ним можна зробити доплату до виплаченої грошової компенсації для отримання житла 14 сім'ям військових. Зокрема, одній сім'ї загиблого учасника АТО, 4 сім'ям захисників-особам з інвалідністю І-ІІ групи, 9 - захисникам-переселенцям, які визнані особами з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи. Доплата пов'язана із збільшенням вартості 1 кв. м житла".

Загалом з початку року Рівненщина отримала субвенції в сумі понад 60 млн грн.

"Критично важливим є забезпечення житлом наших військових-ветеранів, їхні родини, тих, хто втратив здоров'я, захищаючи Україну на війні. Це завдання номер один".

Очільник області також додав, що для розподілу коштів у Рівненській ОДА діє спеціальна комісія. Гроші зараховуються на особисті рахунки. Ці кошти є цільовими, вони можуть бути використані тільки для придбання житла.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW