У Миколаєві затвердили бюджет на 2024 рік: доходи міста сягнуть більше 4 мільярдів гривень23 грудня, депутати Миколаївської міської ради під час сесії затвердили бюджет на 2024 рік. Доходи міста складуть близько 4 мільярди 894 мільйони гривень, а видатки — 5 мільярдів 102 мільйони гривень.

Як передає ПН, Миколаїв втратив від надходження військового ПДФО - 2,7 мільярда гривень. При цьому місто отримало від держави дотацію у розмірі 419 мільйонів гривень на ліквідацію негативних наслідків впливу війни, вони розподілені на перше півріччя. Цільового призначення вони не мають. В

В бюджеті 2024 року кошти на нові обʼєкти по ремонту тротуарів не передбачні.

В проєкті рішення на реалізацію міських програм передбачено фінансування у сумі 3 мільярди 514 мільйонів 237 тисяч 478 гривень.

- У нас сьогодні бюджет виживання. Боюсь, у нас все буде дуже погано, що ми будемо ходити з протягнутою рукою і просити, щоб заплатити за комуналку, зарплати працівникам соцсфери і тд. Це дуже важке питання. Ми будемо шукати можливість допомогти нашим військовим частинам, можливо за позабюджетні кошти, – сказав мер.

Зокрема мер заявив, що наразі вже переглядається кількість кадрів, витрати на комунальні послуги, щоб трішки зекономити.

Раніше начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім розповів, що бюджет області "дійсно матиме певний дефіцит коштів, та це не критично".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW