Що почитати, яку музику послухати та що подивитись. Поради лікаря Олександра КінішенкаНа вихідні саме час прислухатися до порад Олександра Кінішенка, лікаря-ортодонта стоматологічної клініки «Вітадент Центр», котрий ділиться своїми вподобаннями щодо книг, музики та відео.

Олександр Кінішенко


Читай

«Фактор Черчилля. Як одна людина змінила історію», Борис Джонсон

Ця книга є визнанням історичної ваги однієї великої людини, Вінстона Черчилля, сучасним великим політиком Борисом Джонсоном. Вся біографія Черчилля доводить, що одна людина в певних суспільних обставинах може впливати на світовий лад. Книга цікава, переклад легкий, рекомендую.


Слухай

ONUKA, Geoff Castellucci

Хотів би порадити послухати цьогорічний альбом ROOM від ONUKA. Всі треки потужні! Вражає контраст: тендітна зовні й сильна в душі. Її творчість підтримує всіх нас. А ще вона наша землячка. Також мені до смаку Geoff Castellucci, його тембр голосу та діапазон неймовірні!


Дивись

«Світ навиворіт» з Дмитром Комаровим

Зовсім не дивлюсь сучасні художні фільми. Вони не відгукуються у мені, бо сучасність виявилась набагато динамічніша, ніж ті сценарії. Дивлюсь новини, чекаю гарних. А з метою відволіктись рекомендую документальну передачу «Світ навиворіт» з Дмитром Комаровим.


Бажаєте стати героєм цієї рубрики в майбутніх випусках журналу? Пишіть нам в Instagram @boom_chernihiv Або телефонуйте +380 (68) 683 13 67


Журнал
BOOM

Чернігівська Медіа ГрупаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW