У Кам'янському відбулося засідання міської радиСьогодні відбулося останнє в цьому році засідання сесії міської ради Кам'янського. Про це повідомив мер Андрій Білоусов.

Основне питання – затвердження бюджету територіальної громади на 2024 рік. Попри економічні складнощі міська рада знайшла можливість передбачити кошти на допомогу нашим військовим ЗСУ та родинам загиблих Героїв, на ремонт захисних споруд, вирішення питань обороноздатності й життєзабезпечення міста та на інші галузі.

Зокрема, під час засідання затвердили програму економічного і соціального розвитку Кам’янської міської територіальної громади на 2024 рік.

Продовжимо співпрацю із Європейським інвестиційним банком щодо завершення вже розпочатих проєктів та візьмемося за реалізацію нових, - зазначив Андрій Білоусов.

Крім того, під час засідання внесли зміни до низки міських програм соціального спрямування. Зокрема, відкоригували програму соціального захисту та підтримки Захисників і Захисниць України, членів їх сімей та членів сімей загиблих захисників.

В рамках Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023–2025 роки збільшили видатки на відшкодування витрат на сплату житлово-комунальних послуг мешканцями модульного містечка.

Затвердили зміни до програми соціального захисту населення, які також передбачають відшкодування проїзду пільгових категорій на маршрутах №14 та 14А.

Оновили склад списку присяжних Баглійського районного суду на 2022–2025 роки.

Також розглянули низку земельних питань.

Дякую всім депутатам за плідну роботу протягом всього року та вітаю з прийдешніми новорічними святами. Працюємо на Перемогу України! - додав міський голова.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW