Сьогодні будь-які питання вирішуватимуться легко: гороскоп для усіх знаків Зодіаку на 23 грудня23 грудня, за словами астрологів, день коли можна вирішити будь-які складні питання чи суперечки, котрі тривали роками.

Овен

Представникам цього знаку сьогодні важливо очистити не лише свій дім, а й організм. Бажано обмежити себе у шкідливих продуктах, сісти на дітокс-дієту і навіть просто поголодувати – напередодні свят це буде доречним.

Телець

З'ясовуючи стосунки з коханою людиною, намагайтеся не перетинати межу, яка відокремлює розумні докази від безпідставних претензій, а стриманість від грубощів – не варто сваритися напередодні свят.

Близнята

Вчинивши неправильно, в жодному разі не заперечуйте свою провину – навпаки, треба її визнати і зробити висновки з того, що сталося: не варто соромитися – кожна людина має право на помилку.

Рак

Що більше справ ви заплануєте на цей день, то швидше з ними впораєтеся, – і навпаки, тому бути дріб'язковими не варто, тим більше, що ви практично не відчуєте втоми.

Лев

Не варто звертати уваги на претензії, яких сьогодні буде занадто багато, висловлені вам сторонніми людьми – брати до уваги треба лише ті, які ви почуєте від рідних і близьких.

Діва

Не варто вибирати для свята страву, якої ви досі жодного разу не готували: найімовірніше, щось піде не так, і замість прикраси на столі ви отримаєте зіпсовані продукти і рохитані нерви.

Терези

Займаючись підготовкою до свята, намагайтеся думати не так про результат, як про процес: передчуття приємних моментів принесе вам набагато більше задоволення, а це сьогодні вкрай важливо.

Скорпіон

Час сприятливий для підбиття підсумків року, що минає – сьогодні вам вдасться проаналізувати як помилки, так і досягнення цього часу, а заразом і зробити важливі висновки на майбутнє.

Стрілець

Спілкуватися з іншими так, як ви б хотіли, щоб вони зверталися до вас, важливо завжди, але сьогодні – особливо: чим дбайливіше ви ставитиметеся до них, тим більше уваги отримаєте у відповідь.

Козоріг

Чим би ви сьогодні не займалися, не варто викладатися на всі сто – моральні й фізичні ресурси необхідно витрачати максимально економно, інакше їх може не вистачити навіть на ці вихідні.

Водолій

День сприятливий для підвищення самооцінки: сьогодні може статися подія, яка доведе вам – і людям навколо, – що ви гідні поваги, головне – не отримати запаморочення від успіхів.

Риби

Небажано розпочинати суперечки з рідними чи друзями, намагаючись довести свою правоту – з'ясування стосунків з великою ймовірністю призведе до конфлікту, що напередодні свят особливо небажано.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW