Щодо безкоштовного проїзду пільговиків до сусідніх громад звернувся ЛуцькПід час сесії 20 грудня депутати Луцькради звернулися до голів Рожищенської, Копачівської, Торчинської, Ківерцівської, Боратинської та Підгаєцької територіальних громад.

Географічно Луцька міська територіальна громада межує із Рожищенською, Копачівською, Торчинською, Ківерцівською, Боратинською та Підгаєцькою територіальними громадами й жителі цих громад, в тому числі й пільгові категорії громадян, користуються Луцьким міським громадським транспортом.

Фінансування витрат на перевезення пасажирів пільгових категорій покладено на органи місцевого самоврядування. Місцеві органи виконавчої влади та місцевого самоврядування самостійно передбачають видатки, забезпечуючи контроль за ефективним і цільовим використанням коштів.

У зв’язку із розділенням бюджетних повноважень та необхідністю відшкодування вартості послуг за пільгові перевезення перевізникам, а також зниження соціальної напруги, необхідно вирішувати питання забезпечення пільгових категорій населення права на безкоштовний проїзд.

Відтак Луцька міська рада просить територіальні громади передбачати в бюджетах 2024 та наступних років видатки на забезпечення безоплатного перевезення пасажирів пільгових категорій, які є жителями відповідних громад.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW