У Первомайську депутати не прийняли рішення про перейменування міста21 грудня у Первомайську відбулась сесія міськради, де мали розглянути питання про нову назву міста, проте думки депутатів розділилися, а остаточне слово буде за Верховною Радою.

Про це повідомляється на сайті міськради.

"У рішенні "Про затвердження подання, щодо перейменування міста Первомайська" - думки депутатів розділились. Адже ще на засіданнях постійних комісій, коли депутати розглядали даний проєкт рішення, вони виносили свої рекомендації до розгляду на пленарному засіданні.  Таким чином, назва що набрала найбільшу кількість голосів у громадських обговореннях, у соціальних мережах "Ольвія", отримала 13 голосів, а назва "Первомайськ", за яку наразі більшість мешканців громади - 15. У підсумку, жоден із варіантів перейменування, депутатським корпусом не був підтриманий. Отож рішення прийматиме Верховна Рада України", - сказано у повідомленні. 

Нагадаємо, у Первомайську більшість жителів, що голосували за нову назву міста - обрали "Ольвіополь" із 6 запропонованих варіантів. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW