Протизаплідні таблетки для чоловіків: відбулися перші дослідженняБританські чоловіки стали першими у світі, хто випробував на собі нові протизаплідні пігулки, які не містять гормонів.

Протизаплідні пігулки для чоловіків

Ці пігулки, відомі як YCT-529, діють, блокуючи доступ до вітаміну А, який є необхідним для виробництва сперми. Цей підхід відрізняється від попередніх чоловічих протизаплідних засобів, які покладалися на придушення тестостерону, що може призводити до побічних ефектів, таких як збільшення ваги та зміни настрою.

Дослідження, проведені на мишах, показали, що YCT-529 були ефективними на 99% і оборотними на 100% без побічних ефектів.

Це може бути історичним моментом. Ми знаємо, що багато чоловіків зацікавилися б чоловічими протизаплідними пігулками, якби вони були доступні. І коли я описую цю роботу жінкам, вони завжди кажуть: Цей час настав”,
– сказала Гунда Георг з університету Міннесоти, яка керувала розробкою препарату.

Чому це важливо

На сьогодні існує лише два схвалених варіанти контрацепції для чоловіків – презервативи та вазектомія. Презервативи є ефективними, але не завжди надійні, а вазектомія незворотною процедурою. YCT-529 пропонує чоловікам нову, більш зручну та тимчасову альтернативу.

За словами розробників, YCT-529 блокує білок, а не гормони, щоб запобігти виробленню сперми. Це буде більш привабливим для чоловіків, які розглядають запобігання вагітності як спільну відповідальність.

YCT-529 може допомогти змінити традиційну роль чоловіків у контрацепції. Адже брак варіантів підкріплює багатовікову думку про те, що запобігання вагітності – це "відповідальність жінки". Розробники наголошують, що це не так, і тому вони прагнуть розробити перші безгормональні протизаплідні пігулки для чоловіків.

Дослідження YCT-529 все ще перебувають на ранніх стадіях, але якщо вони будуть успішними, препарат може стати проривом у галузі контрацепції. Він може допомогти чоловікам мати більше контролю над своїм репродуктивним здоров'ям і зробити контрацепцію доступною для обох статей.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Джерело: health.24tv.uaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW