Відновлення Жовтневого водосховища та будівництво нового водогону: у Миколаєві розглядають декілька варіантів відновлення водопостачанняУ Миколаєві розглядають декілька проєктів щодо відновлення водопостачання у місті. 

Як розповів директор КП "Миколаївводоканал" Борис Дуденко в ефірі ТРК "МАРТ", окрім відновлення водогону Дніпро-Миколаїв, одне із джерел водопостачання, яке буде розглядатися, це побудова нового водогону з Нової Одеси до Миколаєва.

За його словами, розглядається два варіанти: один довжиною 45 км, другий - 51 км. Проте цей варіант доопрацюють в залежності від того, чи потрібно буде будувати додаткові очисні споруди на місці самого водозабору.

За словами Дуденко, місту потрібна і  альтернатива та незалежність від джерел водопостачання, тому влада пропрацьовує питання відновлення Жовтневого водосховища, зокрема у Програмі соціально-економічного розвитку Миколаївської області серед інвестиційних проєктів значиться реконструкція Жовтневого водосховища з виготовленням проєктно-кошторисної документації, на реалізацію якого необхідно 4,3 мільярда гривень.

— Маємо надію, що ми все таки відновимо водогін Дніпро - Миколаїв. Будемо планувати побудову нового водогону Нова Одеса - Миколаїв, але водосховище потрібне як буфер та як запас води, щоб ми мали незалежність. Чому раніше ми на водосховище не звертали увагу, або навіть, я в свій час казав, що воно не потрібне? Треба розуміти, що водосховище це витрати, вони будуть покладені в тариф на водопостачання та водовідведення, і це ми всі разом будемо нести. Але зараз ми розуміємо, що ці витрати нам необхідні. Тому що кожен раз, коли ми підвищували тариф, ми стикались з негативом від населення, хоча все складові тарифи були економічно обгрунтовані. А зараз містянам не треба буде пояснювати, що якби було в нас альтернативне джерело водопостачання, то ця б біда нас би так не торкнулась. Бо Миколаїв найбільше з усіх міст постраждав від водопостачання,- говорить директор "Миколаївводоканалу". AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW