Мільйонні збитки на будівництві Подільського мосту: директору КП оголошено про підозру, – ФОТОУ Києві правоохоронці викрили мільйонні збитки на будівництві нещодавно відкритого Подільського мосту у столиці.

Про це повідомила поліція Києва у Facebook.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua". Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди були в курсі та нічого не пропустили.

Підозру у службовій недбалості оголосили заступнику директора комунального підприємства Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва.

За даними слідства, у червні цього року підозрюваний отримав від генпідрядної та підрядних організацій акти прийому виконаних будівельних робіт та підписав їх, не пересвідчившись у відповідності обсягів витрат на експлуатацію будівельних машин.

Проведена надалі судово-будівельна технічна експертиза підтвердила завищення витрат на оренду спеціальної техніки. За попередніми висновками, сума збитків столичному бюджету сягає 24 мільйони гривень.

Також ми раніше писали про те, що першого грудня у Києві відкрили рух першою чергою Подільсько-Воскресінського мостового переходу – найновішого і найбільшого мосту через Дніпро в столиці України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW