Казав: “Мамусь, не переживай, я прорвусь,”… Рівне знову схилило голову в пошаніСьогодні на майдані Незалежності Рівне віддало останню шану Герою-захиснику Роману Якимчуку.

Про це повідомили у Рівненській міській раді.

Роман Якимчук народився 4 серпня 1983 року у Рівному. Навчався у 27 та 26 школах, а за тим здобув фах столяра та муляра.

“Ромчик народився у двійні. Маленький, але з дитинства дуже добрий. Він завжди прагнув допомогти, завжди підставити нам своє плече, ніколи ні на кого не сердився. Його брат та сестра мають свої сім’ї, живуть окремо, а Рома був разом із нами. Дуже світла людина,” - розповідає мама Героя Ніна.

Наш захисник не служив в армії, але щойно отримав повістку — пішов до центру комплектування, пройшов медогляд і вирушив на навчання.

“Я дуже переживала за нього. А він тільки й казав, що все скоро вирішиться. І вирішилось — його призвали. Рома був дуже оптимістично налаштований. У нього завжди все було добре, всі люди навколо — хороші. За чотири місяці поки проходив навчання жодного разу не поскаржився, лише заспокоював мене. Казав: “Мамусь, не переживай, я прорвусь,” - продовжує Ніна.

Роман служив у протиповітряній обороні, був дуже натхненний, задоволений службою, добре відгукувався про побратимів. Гарний настрій та позитив не полишав його навіть на передовій.

“А 6 грудня його та ще двох хлопців перевели у піхоту, адже там бракувало людей. Я дуже переживала, ми ще тоді з ним говорили, плакати почала, а він у такому піднесеному настрої був. Казав: “Мамусь, не плач, все буде добре. Тут же теж треба комусь бути, це війна.” А вже 7 грудня зв’язку із ним не було...” - розповідає мама Героя.

На жаль, 7 грудня 2023 року 40-річний солдат Роман Якимчук загинув внаслідок штурмових дій противника в районі Авдіївки на Донеччині...

Поховають Героя на кладовищі “Тинне”...AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW