За добу ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло у майже 5 тисяч домівокЗа останню добу аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі продовжували відновлення пошкоджень, спричинених негодою. Вдалося повернути світло у 14 населених пунктів. З електрикою оселі 1 086 родин.

Не стихають на Донеччині і бойові дії. Тривають обстріли. За добу енергетикам вдалося відновити електрику для 3 725 родин та повернути електропостачання у 2 населених пункти, знеструмлені через постійні бойові дії в регіоні.

Через обстріли на Донеччині постійно ушкоджуються мережі і обладнання. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Енергетики продовжують відновлення. Сьогодні в області працює 81 аварійно-відновлювальна бригада. Роботи ускладнюються як бойовими діями, так і складністю доїзду до деяких ділянок вже через багнюку. Однак енергетики не припиняють ремонти та продовжують відновлювати світло.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 665 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі сторінка компанії у Facebook Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW