Терехов розповів, які організації та установи готові допомагати відбудовувати ХарківУ Харкові готуються до масштабної відбудови міста.

Міжнародні організації та фінансові установи готові допомагати відбудовувати Харків, а в розробці планів беруть участь не тільки закордонні фахівці, а й харківські архітектори. Про це повідомили у прес-службі Харківської міської ради з посиланням на слова мера Харкова Ігоря Терехова, який дав інтерв'ю німецькому виданню "Deutsche Welle".

Ігор Терехов заначив, що з фінансуванням проектів, створених у співпраці з фондом Нормана Фостера, допомагає німецький уряд.

"Крім того, місто Харків підтримують такі фінансові інституції, як Європейський банк реконструкції та розвитку, Европейський інвестиційний банк і Світовий банк. Інвестиційний фонд, який допомагатиме усувати наслідки збройної агресії РФ у Харкові, презентував 5 пілотних проектів. Зокрема створений план будівництва наукового парку, вокзалу та відбудови центральної частини міста. У Харкові є будівлі, які не підлягають відновленню. Замість них плануємо зводити нові будинки", - розповів міський голова.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW